Eesti Gaming Foorumid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kohutav lääg

2 posters

Go down

Kohutav lääg Empty Kohutav lääg

Postitamine by arvutihull123 Nelj Aug 17, 2017 2:52 pm

Mul on probleem, et mul Minecraft läägab, praktiliselt võimatu mängida. Graafikaseaded on miinumumi peal, ikka on fps valdavalt alla 10. Kas fpsi kuidagi suuremaks ei saa?

Vastuste eest tänan ette.

arvutihull123

Postituste arv : 2
Join date : 17/08/2017

Tagasi üles Go down

Kohutav lääg Empty Re: Kohutav lääg

Postitamine by Aivar Nelj Aug 17, 2017 2:55 pm

Paluks täpsemat informatsiooni (arvuti specid, Minecrafti versioon jne).

Aivar
Admin

Postituste arv : 3
Join date : 16/08/2017

https://eestigamingfoorumid.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kohutav lääg Empty Re: Kohutav lääg

Postitamine by arvutihull123 Nelj Aug 17, 2017 3:06 pm

Aivar kirjutas:Paluks täpsemat informatsiooni (arvuti specid, Minecrafti versioon jne).

Arvuti spece ma päris täpselt ei tea, tean ainult, et prose on mingi kahetuumane ja rammi on 2 giga. Kuna mul on läpakas, siis pole sellel eraldi graafikakaarti, mistõttu ei oska ma graafikat päris täpselt öelda. OS on Windows 8.1. Mänge veab üldiselt võrdlemisi hästi välja, isegi Black ops 2 jookseb üsna hästi. Aga Minecraft läägab, proovisin mängu reinstallida nagu keegi kusagil soovitas, aga polnud tolku. Crying or Very sad Minecraft on ostetud, versioon on 1.12 (kõige hilisem). Olen proovinud ka varasemaid versioone, aga üldiselt kõik läägavad (eriti 1.7 ja hilisemad). Mode ega texture packe ei kasuta.

arvutihull123

Postituste arv : 2
Join date : 17/08/2017

Tagasi üles Go down

Kohutav lääg Empty Re: Kohutav lääg

Postitamine by Aivar Nelj Aug 17, 2017 3:20 pm

arvutihull123 kirjutas:
Aivar kirjutas:Paluks täpsemat informatsiooni (arvuti specid, Minecrafti versioon jne).

Arvuti spece ma päris täpselt ei tea, tean ainult, et prose on mingi kahetuumane ja rammi on 2 giga. Kuna mul on läpakas, siis pole sellel eraldi graafikakaarti, mistõttu ei oska ma graafikat päris täpselt öelda. OS on Windows 8.1. Mänge veab üldiselt võrdlemisi hästi välja, isegi Black ops 2 jookseb üsna hästi. Aga Minecraft läägab, proovisin mängu reinstallida nagu keegi kusagil soovitas, aga polnud tolku.  Crying or Very sad  Minecraft on ostetud, versioon on 1.12 (kõige hilisem). Olen proovinud ka varasemaid versioone, aga üldiselt kõik läägavad (eriti 1.7 ja hilisemad). Mode ega texture packe ei kasuta.

Ühesõnaga - nagu ma aru saan, siis arvuti veab üldiselt mänge hästi välja, aga Minecraft läägab. Tunnused viitavad Java probleemile. Kas Sul on Java ajakohane? Kas 32bit või 64bit? Kui ei ole ajakohane, siis kindlasti uuenda, ja kui on 32bit, siis kindlasti lae 64bit. Võid proovida installida ka Optifine modi (http://minecraftsix.com/optifine-hd-mod/ - sealt leiab ka õpetuse, kuidas installida) ja panna peale mõne siledama texture packi (muidugi ei pruugi mäng siis enam nii hea välja näha).

Loodan, et ehk on abi.

Aivar
Admin

Postituste arv : 3
Join date : 16/08/2017

https://eestigamingfoorumid.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kohutav lääg Empty Re: Kohutav lääg

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele